Rusya'dan ahşap evler

Türkiye'nin dört bir yanına Rus kerestesinden evler tedarik ediyoruz


Rusya'dan ahşap evler

Türkiye'nin dört bir yanına Rus kerestesinden evler tedarik ediyoruz
Bu nedir?

Mini kiriş, odacıklı kurutmanın iğne yapraklı ağaçlarından yapılmış profilli tahtalardır. Ayrıca, yan yüzeydeki dikdörtgen çıkıntıların varlığı sayesinde, parçaları birbirine bağlamak için tasarlanmış olukların varlığı nedeniyle, aynı zamanda oluklu levhalar olarak da adlandırılırlar. Küçük boyut ve yanal dikdörtgen boşluklar (»profil") mini kirişi küçük bir evi bağımsız olarak monte edebileceğiniz kullanışlı bir tasarımcı haline getirir.

Çatı:
"Shinglas" bitümlü kiremit
Ahşap evlerin montajının avantajları
İdareli
Mini kirişlerden yapılmış evler kompakt boyuttadır ve elle inşa edilmiştir.
Hızlı
Hazır bir kit alacağız - sadece onu toplamanız gerekiyor
Kolay
İnşaat tecrübesi olmasa bile, bir hafta içinde küçük bir çardak veya banyo toplayabilirsiniz.
Müşterinin kendi topladığı mini kirişlerden bahçe ve konukevleri, hamamlar, çardaklar, verandalar ve ev blokları ile kereste ve set üretiyoruz. Tüm malzemeler kurutulur, kesilir ve profilli hale getirilir, böylece profesyonel olmayanlar için bile onunla çalışmak kolay ve kullanışlıdır. Projelerimiz sağlık ve yangın yönetmeliklerine uygundur.
Kendi mühendislik ve tasarım departmanımız.
Mimarlarımız ve mühendislerimiz, herhangi bir görevi çözmenize ve bireysel bir ev, hamam veya çardak projesi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Bitmiş projeyi her zaman temel olarak alabilir ve ona değişiklikler yapabilirsiniz.
Üretim.

Aylık üretim hacmi yaklaşık 500m3'tür. Bir duvar takımı yapmak için Kostroma bölgesinden kozalaklı ağaçlar kullanıyoruz - ladin, çam. Üretilen tüm ürünler sertifikalıdır.

EV İÇİN KOMPLE SET:

Duvar kiti

Zeminler

Çatı

Pencere

Kapılar

EV İÇİN KOMPLE SET:

Duvar kiti

Zeminler

Çatı

Pencere

Kapılar


Mini kirişten üretilen ev projeleri

8×6
4×3.5 verandalı 2.5m
6.5×5 verandalı 2.5m
7×4 İki katlı
"Mini kiriş" teknolojisi, normal bir kiriş ile neredeyse aynıdır. "Mini" kelimesi, panoların yalnızca küçük boyutunu belirtir, ancak duvar kitinin montajının temel ilkesi korunur.
Profilli bir mini kirişten evler inşa etme teknolojisinin bir özelliği, tasarımcı ilkesine göre hızlı bir montajdır. Ev kiti, profesyonel olmayan bir marangoz için çok uygun olan, tamamen işlenmiş ve çalışmaya hazır olarak teslim edilir.
+90 534 390 55 25
info@vill-lux.com